top of page

Eğitime Gönül Verdik

Değerli velilerimiz ve sevgili öğrenciler;

 

"Öğrenecek çok şey var..." İlkesiyle yola çıktığımız 2005 yılından bu yana başarı çizgimiz giderek artıyor.

Kurumumuz yaptığı tüm işlerde veli ve öğrenci memnuniyeti esas almaktadır. Alanında uzman öğretmen arkadaşlarımızla en iyiyi hedeflemiştir.

Kurumumuz; öğrencisinin ihtiyaçlarını ve kaliteli eğitim anlayışını göz önüne alarak kitlesel başarıyı yansıtmak amacıyla kurulmuş ve 19 yıllık başarının haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz; Batıkent Gelişim olarak; eğitimde sürekli yenilenmeyi, gelişmeyi ve başarıyı sağlamak anlayışıyla, Atatürk ilke ve inkılaplarına uygun eğitim öğretim vermek,

Vizyonumuz; Gelişen ve sürekli yenilenen teknolojinin yardımıyla eğitim öğretim vermektir.

Özel Öğretim Kurslarımızda, kaliteli bir eğitim için sağlıklı ve rahat bir ders ortamı sizleri bekliyor.

Tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.

israfil900px.jpg

MISYON TANIMI

Gelecek, Şimdi Başlıyor

Misyonumuz, her öğrenciyi çeken bir program oluşturmaktır. Öğrencilerin zorlukların üstesinden gelmesine ve ilgi dolu, destekleyici bir ortamda hedeflerinin ötesine geçmesine yardımcı olmak için çok çalışıyoruz. Batıkent halkıyla bütünleşmenin, eğitim deneyimimizi zenginleştirmenin en önemli yollarından biri olduğuna inanıyoruz. Batıkent Gelişim Kursu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın.

FELSEFEMIZ

Eğitim Tutkusu

Batıkent Gelişim Kursu olarak, her öğrencinin bireysel istek ve ihtiyaçları olduğunun bilincindeyiz. Öğrenmenin yalnızca karşılıklı saygı ve sevgiyle geliştirilebileceğine inanıyoruz ve bu değerleri yaptığımız her işte benimsiyoruz. Eşsiz yaklaşımımızla, öğrencilerimizin başarı yolunda ilerlemelerine yardımcı olacak en uygun destek sistemini sunuyoruz.

bottom of page